+372 53 974 722 | info@saarekorvpall.ee

Avatud korvpallilaagris rekordav poisse ja tüdrukuid!

Reedel 28.08 toimus Kuressaare Spordikeskuses juba 11-ndas avatud noorte korvpallilaager, millest võttis osa üle 50 aktiivse poisi ja tüdruku üle Saaremaa.

Suvevaheaja laagri eesmärgiks oli tuua rohkem Saaremaa noori spordi ja korvpalli juurde. Laagrist olid oodatud osa võtma 2008.-20013. aastal sündinud poisid ja tüdrukud ning kellel varasem kokkupuude korvpalliga ei olnud oluline. Laagrisse oli tulnud ka rekordiliselt tüdrukuid, kel kõigil nüüd võimalus sügisel liituda juba treeningutega Saaremaa Spordikoolis.

’’Paljud noored olid juba varasemalt kokku puutunud korvpalli treeningutega ja see andis võimaluse meil teha vastavalt võimetele sobivad rühmad. Kokku toimetati kolmel väljakul ning treenerid said ka omavahel vahetada, et lastel oleks pidevalt huvitav,” ütles laagri peakorraldaja Siim Hiie.

Laagri treeninguid ja tegevusi juhendas Saaremaa Spordikooli korvpallitreenerid Siim Hiie ning Siim Pildre ning temale olid suureks abiks  Saaremaa omad korvpallurid Karel Miil, Erik Järvalt ja Saaremaa Spordikooli treener Ulvi Moks.

’’Kuna laager on meil jäänud koolivaheaja lõppu ning uue õppeaasta algusesse, siis olid mitmed Saaremaalt päris meistriliiga mängijad hõivatud kas Eesti koondise või klubi treeningutega kuid lubasid siiski tulla näpunäiteid jagama talvises laagris’’ lisas Hiie.

Pildigalerii . – https://www.facebook.com/pg/bckalevsaaremaa/photos/?tab=album&album_id=2659236294328714

Close Menu