+372 53 974 722 | info@saarekorvpall.ee

Suure Töllu Cup 2020

Suure Töllu Cup 2020 toimus 3-4 oktoober Kuressaare Spordikeskuses.

Suure Töllu Cup võidud läksid Orissaarde ja Tallinna.

3 – 4. oktoober peeti Kuressaare spordikeskuses juba IV noorte korvpalliturniiri Suure Töllu CUP 2020. Neljandat korda toimunud turniiri korraldasid Saaremaa spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpalliga. Tänavu osales turniiril ligi 120 sportlast üle Eesti.

Seekordsel turniiril osalesid U15 vanusesarjas BC Kalev/Saaremaa Spordikool, Orissaare Sport, Kuldre Kool, TalTech/Haabersti, TalTech/RIM.

U15 vanusesarja võitis ning rändkarika viis koju sel aastal Orissaare Sport (treener Andre Kuntsel) kes alistas vastased kindlalt ning viis karika tagasi Orissaarde. 2. koha saavutas Kuldre Kool (treener Margus Klaar), TalTech/ Haabersti (Ravo Vaga) saavutas 3. ja BC Kalev/Saaremaa Spordikool (Siim Hiie) 4. koha. 5. koht TalTech/RIM (Reimo Luht).

U13 vanusesarjas võitis turniiri KA Tallinna/Kalev (treener Aivo Erkmaa), kes võitis kõik vastased kindlalt ning viis 15 kg. kaaluva rändkarika esmakordselt Tallinna. 2.koht Paide KK7 (Viljar Pennert), 3.koht KK Karud (Sandra Tomingas), 4. koht Orissaare Sport (Härmo Lambut/Mati Rüütel), 5. koht BC Kalev/Saaremaa Spordikool (Siim Pildre).

Turniiri peakorraldaja Siim Hiie sõnul jäid võistkonnad turniiri korralduspoolega väga rahule, sest paljud lapsed oli Saaremaal üldse esimest korda ning said igati positiivse hooaja alguse teha. Lisaks mängudele külastasid osalejad Saaremaa lossi ning õhtu lõpetati ühise pidusöögiga Suure Töllu Puhkekülas.

Treenerid võtsid mõõtu minigolfiturniiril

Turniiril jätkati ka traditsiooniga, kus treenerid võistlesid omavahel minigolfi turniiril ning sel aastal ’’Best coach on the field’’ on Viljar Pennert.

Kindlasti jätkame traditsioonilise turniiriga ka järgmisel aastal, et tuua korvpalli rohkem Saaremaale ning populariseerida ala veelgi.

Suure Töllu CUP 2020 ei oleks õnnestunud ilma Teie abita: Eesti Kultruurkapital, Eesti kultuurkapital Saaremaa ekspertgrupp, MTÜ Võimalus, Saaremaa vald.

MAJUTUS JA TOITLUSTUS

Toitlustuse ja majutuse eest toimub tasumine sularahas kohapeal. Suure Töllu puhkeküla asub Kuressaarest 3,5 km. kaugusel.

Majutus ja toitlustuspakett A ( 50€ / inimene)

Sisaldab majutust 2 (kaks) ööd Suure Töllu Puhkekülas 2 – kohalises või 3- kohalises toas ja 6 (kuus) toidukorda (2.10 õhtusöök; 3.10 hommiku-, lõunasöök, õhtusöök; 4.10 hommiku ja lõunasöök). Lõunasöögid serveeritakse võistluspaigas mängu pauside ajal. Rohkem infot www.suurtoll.ee

Majutus ja toitlustuspakett B (40 € / inimene)

Sisaldab majutust 1 (üks) ööd Suure Töllu puhkekülas 2 – kohalises või 3- kohalises toas ja 4 (neli) toidukorda ( 3.10 lõuna ja õhtusöök; 4.10 hommiku-, lõunasöök). Lõunasöögid serveeritakse võistluspaigas mängu pauside ajal. Rohkem infot www.suurtoll.ee

Toitlustuspakett C ( 10 € /inimene)

Ei sisalda majutust. Hinna sees on 3 (kolm) toidukorda (3.10 lõuna ja õhtusöök; 4.10 lõunasöök)

NB! Võistlejate lapsevanematele või kaasaelajatele on majutus ning toitlustus soodushinnaga. Majutuse soovijatel eelnevalt ühendust võtta turniiri korraldajaga, info@saarekorvpall.ee