+372 53 974 722 | info@saarekorvpall.ee

Suure Töllu Cup 2017

Suure Töllu Cup karikas rändas Tallinna

13-14. mai toimunud esimese noorte korvpalliturniiri võitis SK RIM Tallinnast, kes võitis kõik alagrupi mängud ning mängis finaalis kindlalt üle Kuldre Kool/SteelArc’i. Orissaare Sport saavutas 3. koha kui suutis tasavägises mängus 4 punktiga üle mängida Saaremaa Spordikool/Kalev Cramo.

Seekordsel turniiril osalesid Saaremaa Spordikool/Kalev Cramo, SK RIM, Orissaare Sport ja Kuldre Kool/SteelArc.

’’Olime arvestanud ka võistkondadega Leedust ja Soomest, kuid kuna samal nädalavahetusel oli Tallinnas rahvusvaheline Nord Cup, siis sel aastal oli turniiri siiski Eesti võistkondade vahel.’’sõnas Siim Hiie, kes juhendas Saaremaa Spordikool/Kalev Cramo võistkonda ning oli üks peakorraldajatest.

Saaremaa Spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpalliga korraldas turniiri noortele korvpalluritele esmakordselt ning välja antud Suure Töllu rändkarika näol soovitakse seda traditsiooni jätkata järgmistel aastatel ning edaspidi kutsuda turniirile ka võistkondi väljaspool Eestit. Lisaks korvpallile külastati üheskoos Saaremaa Muuseumi, mis oli paljudele osalejatele esmakordseks kogemuseks. ’’Kui noored saavad lisaks võistlusmängudele tutvuda ka Kuressaare linna ja selle põneva ajalooga, oleme lisanud turniirile tulemisega lisaväärtuse’’, sõnas Hiie.

Suure Töllu CUP 2017 ei oleks õnnestunud ilma Teie abita:

Suure Töllu Puhkeküla, Eesti Kultruurkapital, Saaremaa Spordikool, Kuressaare linn, Spalding, Ballzy, Vanalinna kohvik, CRAMO, Tesman, Silveston, Saare Uluk, Elektrotherm, Klotoid, S-Link, Varrak kirjastus, Kalevi Magusmaailm, Kuressaare Ehitus, Saaremaa Lihatööstus, Javicar.

Kohtumiseni Suure Töllu Cup 2018!

Close Menu