+372 53 974 722 | info@saarekorvpall.ee

Suure Töllu Cup 2021

30 – 31. oktoober peeti Kuressaare spordikeskuses juba V noorte korvpalliturniiri Suure Töllu CUP 2021. Viiendat korda toimunud turniiri korraldasid Saaremaa spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpalliga. Tänavu osales turniiril kahes erinevas vanuseklassis kokku 8 võistkonda.

Seekordsel turniiril osalesid U16 vanusesarjas BC Kalev/Saaremaa Spordikool, Orissaare Sport, TalTech/Newox, TalTech/Haabersti, TalTech/RIM.

U16 vanusesarja võitis ning rändkarika viis koju sel aastal Orissaare Sport (treener Andre Kuntsel) kes alistas vastased kindlalt ning viis karika tagasi Orissaarde. 2. koha saavutas TalTech/Newox (treener Ralf Lainevool), BC Kalev/Saaremaa Spordikool (Siim Hiie) saavutas 3. ja 4. koha TalTech/ Haabersti (Ravo Vaga) ning 5. koht TalTech/RIM (Reimo Luht).

U14 vanusesarjas võitis turniiri ning rändkarika viis koju Orissaare Sport (Härmo Lambut/Mati Rüütel), 2. koha saavutasid BC Kalev/Saaremaa Spordikool (Enn Laanemäe) ja 3. koht TalTech/RIM( Reimo Luht) . Selles vanuses 2 võistkonda jäid kahjuks koju kuna osa mängijaid olid haigeks jäänud ning ühine otsus oli, et praeguses olukorras lisariski ei võta turniiril osalemisega, lisas turniiri korraldaja Siim Hiie.

Turniiri peakorraldaja Siim Hiie sõnul jäid võistkonnad turniiri korralduspoolega väga rahule, sest paljudel noorsportlastel on see saanud juba iga aastaseks traditsiooniks ning käsitööna valminud auhinnad teevad eraldi palju rõõmu. Lisaks mängudele külastasid osalejad Saaremaa lossis Viikingi näitust, mis on oli mandri võistkondadele ägedaks kogemuseks ning said jälle selles osas targemaks.

Kindlasti jätkame traditsioonilise turniiriga ka järgmisel aastal, et tuua korvpalli rohkem Saaremaale ning populariseerida ala veelgi.

Suure Töllu CUP 2021 ei oleks õnnestunud ilma Teie abita: Eesti Kultruurkapital, Eesti kultuurkapital Saaremaa ekspertgrupp, MTÜ Võimalus, Saaremaa vald, Arens Ehitustööd, Jazz Pesulad, Metskond OÜ, Saare Ehituspuit, Jazz Pesulad, 365jp, Vanalinna kohvik ja Sikassaare Vanametall OÜ.

30 – 31. oktoober Kuressaare Spordikeskus

 • Turniiril osalevad U16 ( 2006-2007) ning U14 (2008-2009) poisid. Võistkondade arv on piiratud.

Osalevad võistkonnad:

Poisid U16 (2006-2007)

 • Orissaare Sport
 • BC Kalev/Saaremaa Spordikool
 • Haabersti SK
 • TalTech/RIM
 • TalTech/Newox

Mängud toimuvad Kuressaare Spordikeskuses, Vallimaa tn. 16A

Poisid U14 (2008-2009)

 • Paide KK7 (Covid-19 tõttu ei saanud osaleda)
 • BC Kalev/Saaremaa Spordikool
 • Orissaare Sport
 • KK Karud (Covid-19 tõttu ei saanud osaleda)
 • TalTech/RIM
 • MAJUTUS JA TOITLUSTUS

Toitlustuse ja majutuse eest toimub tasumine sularahas kohapeal.

Majutus ja toitlustuspakett A ( 50€ / inimene)

Sisaldab majutust 2 (kaks) ööd hotellis 2 – kohalises või 3- kohalises toas ja 6 (kuus) toidukorda (29.10 õhtusöök; 30.10 hommiku-, lõunasöök, õhtusöök; 31.10 hommiku ja lõunasöök). Lõunasöögid serveeritakse võistluspaigas mängu pauside ajal.

Majutus ja toitlustuspakett B (40 € / inimene)

Sisaldab majutust 1 (üks) ööd hotellis 2 – kohalises või 3- kohalises toas ja 4 (neli) toidukorda ( 30.10 lõuna ja õhtusöök; 31.10 hommiku-, lõunasöök). Lõunasöögid serveeritakse võistluspaigas mängu pauside ajal.

Toitlustuspakett C ( 10 € /inimene)

Ei sisalda majutust. Hinna sees on 3 (kolm) toidukorda (30.10 lõuna ja õhtusöök; 31.10 lõunasöök)

Lõunasöögid serveeritakse võistluspaigas mängu pauside ajal.

NB! Võistlejate lapsevanematele või kaasaelajatele on majutus ning toitlustus soodushinnaga. Majutuse soovijatel eelnevalt ühendust võtta turniiri korraldajaga, info@saarekorvpall.ee

Close Menu