+372 12 34 567 | info@saarekorvpall.ee

Üle 40 lapse tegutses korvpallilaagris!

Laupäeval, 24 august toimus Kuressaare Spordikeskuses traditsiooniline noorte korvpallilaager, millest võttis osa üle 40 aktiivse poisi ja tüdruku üle Saaremaa.

Laagri eesmärgiks oli tuua rohkem Saaremaa noori spordi ja korvpalli juurde. Laagrist olid oodatud osa võtma 2005.-2010. aastal sündinud poisid ja tüdrukud ning kellel varasem kokkupuude korvpalliga ei olnud oluline.

’’Paljud noored olid juba varasemalt kokku puutunud korvpalli treeningutega ja see andis võimaluse meil teha vastavalt võimetele sobivad rühmad. Kokku toimetati kolmel väljakul ning igat rühma juhendas kaks treenerit,” ütles Siim Hiie.

Laagri treeninguid ja tegevusi juhendasid Eesti koondislased Indrek Kajupank ja Annika Köster. Nendele olid veel abiks Eesti naiste koondisest Birgit Piibur ja Kati Rausberg ning Saaremaa kossumehed Ats Pildre, Mihkel Kõrgesaar ja Siim Pildre.

Seekord saime päris palju Eesti naiste koondise liikmeid laagrisse, mis on heaks motivaatoriks just noortele tüdrukutele, kes sooviksid tulla sügisest korvpallitrenni, sest esimest korda avame eraldi tüdrukute rühma 1-4 klassi lastele, lisas treener Siim Hiie.

Close Menu