+372 12 34 567 | info@saarekorvpall.ee

Avatud korvpallilaagris rekordarv lapsi!

27. detsembril toimus üheksas noorte korvpallilaager, kus osales rekordarv lapsi ehk üle 50 poisi ja tüdruku. Treeningute peatreener oli endine Eesti koondise ning mitmetes välisliigades karastunud Reinar Hallik, teda abistasid seitse treenerit Saaremaalt.

“Laagri eesmärk oli tuua rohkem Saaremaa noori spordi ja korvpalli juurde ning trennis käivatele lastele tutvustada vahelduseks teiste treenerite teadmisi ning harjutusi. Kahepäevasest laagrist võtsid osa 1.–5. klassi lapsed ning lisaks treeningutele vaadati ühekoos filmi,” sõnas laagri peakorraldaja, Saaremaa spordikooli treener Siim Hiie.

“Saaremaa spordikooli koostöös MTÜ-ga Saaremaa Korvpall korraldatavad linnalaagrid on olnud populaarsed, sest laagrid toimuvad koolivaheaegadel ning osaleda saavad ka lapsed, kes treenivad teistel aladel või ei ole varem korvpalliga kokku puutunud. Seekordne laager oli väga äge, sest oli palju uusi tüdrukuid ja poisse, kes kõik avaldasid soovi treeningutega liituda,” lisas Hiie.

Treenerite viskevõistluse võit jäi Saaremaale

Traditsiooniliselt toimus laagri lõpus kolme punkti viskevõistlus, kus laagri peakorraldaja Siim Hiie kontrollib laagri jaoks kutsutud külalistreenerit. Seekordne lahing legendaarse viskekahuri Reinar Hallikuga oli tasavägine, kuid liiga vara juba võitu tähistama hakanud Hiie kaotas viimastel sekunditel Hallikule 4-5. „Ei ole kahju kaotada sellise tasemega endisele mängijale ning vahel peab külalistel ka laskma võita, muidu enam ei tulda Saaremaale,“ lisas lõbusas tujus Siim Hiie.

“Tõesti hea meel oli näha nii palju poisse ja tüdrukuid Kuressaares korvpalliga tegelemas. Tulin Saaremaale koos perega ning kõik oli meie jaoks hästi organiseeritud alates majutusest, toitlustusest ning laagri ülesehitusest, et sain lastele nii uusi teadmisi kui lõunaajal rahulikult suppi jagada,” märkis Reinar Hallik muheledes.

Kolmel väljakul toimunud treeningute eest hoolitsesid lisaks Reinar Hallikule ka Saaremaa omad poisid Erik Järvalt, Mihkel Kõrgesaar, Kaspar Esko, Mikko Laugen, Siim Pildre ja Siim Hiie.

Rohkem pilte leiab siit – https://www.facebook.com/pg/bckalevsaaremaa/photos/?tab=album&album_id=1902066066712411

Close Menu